Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /3w/xf.cz/p/paric/wp-content/themes/freshy-10/functions.php on line 298
» LOST The Game

LOST The Game

28 09 2007

Představuju vám akční adventuru podle populárního televizního seriálu Ztraceni. Stanete se novým hrdinou, prožijete flashbacky a budete zápolit s puzzly i povahou ostatních přeživších na jinak opuštěném ostrově. 

Spolu s čtvrtou řadou televizního seriálu Ztraceni vyjde z dílen Ubisoft Montrealu hra, na níž vzhledem k obrovské popularitě značky spolupracují přímo producenti seriálu Damon Lindelof a Carlton Cuse. Ti hned zkraje varují, že hra nevyřeší klíčové záhady v seriálu: bude se totiž točit kolem zcela nové postavy a ačkoliv na své časové lince obsáhne všechny tři dosavadní televizní řady, spíše než klíčem k dění z obrazovek přinese do seriálu nový, nezávislý příběh.

LOST The Video Game Trailer

 

DOWNLOAD – LOST VIDEO Game – LOST Via Domus / EN / PROCYON Image

 

PART 1: http://www.is­kladka.cz/dow­nload.php?…

PART 2: http://www.is­kladka.cz/dow­nload.php?…

PART 3: http://www.is­kladka.cz/dow­nload.php?…

 

Image

 

skuki.of.uniqu­e.crew.uploaders

 

 

( na serveru pockat az dobehne cas a vyhodi vam to tabulku kam to stahnout a pak rozbalit ve winraru, zbytek uz znate )

 

? Ztráta paměti Hlavním hrdinou bude fotograf Elliott (další z přeživších původního letu Oceanic Flight 815), kterého jste však v seriálu neměli šanci vidět. Pád letadla sice Elliott přežije, ztratí však při něm paměť a svou minulost tak bude muset objevovat teprve během hry rozhovory s ostatními postavami, řešením puzzlů a nacházením předmětů. Herní příběh bude rozložen do sedmi epizod, z nichž každá trvá zhruba hodinu a půl včetně úvodního filmečku, po vzoru seriálu rekapitulujícím dění z minulé části.
Na samotném začátku bude vaším prvním úkolem zastavit únik paliva z hořícího letadla, jinak by všichni zahynuli při výbuchu. Ocitnete se tedy v úvodu první řady seriálu, v dalších úkolech následně projdete děním ve dvojce a na závěr nahlédnete do trojky. Abyste si hru plně užili, bude vám prý stačit znát několik dílů, takže jednotlivé úkoly nejspíš s děním v seriálu nebudou mít tolik společného a hra bude vhodná i pro nezasvěcené. V dalších misí budete mít za úkol kohosi stopovat nebo dokázat ostatním, že Elliott není maskovaným teroristou. Nejen při této misi často využijete váš digitální foťák, s jehož pomocí budete moci leccos zachytit a následný snímek třeba použít jako doličný předmět v rozhovorech (dost možná po vzoru nedoceněného Beyond Good and Evil též od Ubisoftu). Podstatnou roli zde bude hrát také možnost přepnout do pohledu z vlastních očí, který se prý nejlépe využije pro objevování, zkoumání terénu a hledání předmětů.
? Postavy a lokace Jak ukázal první trailer, ve hře se objeví spousta známých tváří: Locke vás provede džunglí a budete s ním moci směňovat předměty, podobně jako s Hurleyem, vybaveným extra zásobami. Interakcí se Sawyerem zase získáte čistě estetickou možnost obarvit jednotlivá písmena ve vašem jménu. Mimo to potkáte i Jacka, Kate nebo Sayida, kteří vám často pomohou zjistit víc o vaší minulosti či vám napoví, jak se dostat z ostrova. Letmo se potkáte i s Waltem a Michaelem, ti se však do vašich osobních věcí plést nebudou.Od ostatních postav však nesmíte čekat samou vstřícnost: často vám nebudou věřit a má dojít i na vyhrožování. Mimochodem, autoři se dosud nerozhodli, jestli postavy nadabují skuteční herci. Co se týče lokací, podívate se do stanice Hydra, otvoru Swan nebo za zeď, kterou v seriálu později zničil výbuch. V rámci jednoho z úkolů také zjistíte, z čeho na ostrově vychází elektromagnetické vlny. Skalní fanoušci většinu míst jistě poznají, samozřejmě se však dostanete i do míst, která se v TV neobjevila.
? Flashbacky klíčem k minulosti Třeba dostanete za cíl pečlivě prozkoumat jeskyni a najít schovaný otvor. Jenže ten už dávno nebude fungovat a na řadu tak přijde vyměňování předmětů, nejprve s Hurleyem. Od něj nakonec získáte novou knížku, kterou následně směníte se Sawyerem za rozbušku a tu pro změnu budete muset donést Lockemu, který s ní jako jediný umí zacházet. Během vašeho putování džunglí tam a nazpět však poprvé zažijete řadu hratelných flashbacků, zcela klíčových pro odhalení vaší minulosti. Těmito nahlédnutími do minulosti budete vašeho hrdinu sami provázet za mlhavého, rozmazaného efektu na obrazovce.
Flashbacky odstartuje jednou rozhovor s některou z postav, jindy splnění úkolu nebo interakce s nějakým předmětem. Zatímco seriáloví hrdinové si svoji minulost pamatují a pohledy zpět slouží čistě divákům, ztrátou paměti stižený Elliott nebude mít potuchy o tom, co dělal před odletem v Sydney nebo že se kdysi choval zcela jinak.? Monstrum a polární medvěd v zádech Častou náplní hry bude řešení mechanických puzzlů jako např. hledání ztracených částí stroje nebo hádanka s komplikovanou přítlačnou deskou. Jindy budete muset opravit elektronické zařízení nebo získáte přístup k počítačové síti na ostrově a budete po boku Kate s kýmsi anonymě chatovat (nejspíšs těmi Druhými). Zároveň nebudete ochuzeni o akční mezihry jako útěk před kouřovým Monstrem či polárními medvědy nebo dokonce odstřelovači Druhých.
V jiné adrenalinové scéně se dokonce vypravíte na pirátskou nákladní loď Black Rock pro dynamit, který pak budete muset opatrně vynést ven (jednou špatně našlápnete a vše vyletí do povětří).? Pláž i prales pastvou pro oči Lost The Videogame poběží na enginu z Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, speciálně upraveném tak, aby mohl co nejlépe vykreslit moře i s plážemi nebo džungli prorostlou stovkami stromů. Autoři si grafickou podobu hry rádi vychvalují, což jim vzhledem k titulům na kontě (např. Splinter Cell) nelze upřít.
další obrázky z této hry najdete v galerii
Jak jste asi vytušili z výše zmíněných řádků, Lost si zahrajte pouze v singleplayeru. Již teď se však zvažuje pozdější zpoplatněný bonusový obsah (další epizody?) ke stažení přes Xbox Live. A pokud byste Lost snad dohráli příliš rychle, k zopakování vás mají motivovat dobře schované malé předměty, drobné nálezy i znalcům seriálu určené vtípky, různě poschovávané po ostrově.Datum vydání je stanoveno na březen 2008 pro PC, X360 a PS3 a vzhledem k jistému začátku čtvrté řady je tím pádem téměř vyloučeno, že by byla hra odložena na pozdější termín.Zdroj: games.tiscali.cz

 


Actions

Informations

One response to “LOST The Game”

8 09 2010
LEONARD (00:21:41) :

<blockquote>Che­apTabletsOnli­ne.Com. Canadian Health&Care.Special Internet Prices.Best quality drugs.No prescription online pharmacy. High quality drugs. Buy drugs online

Buy:Accutane.Ac­tos.Mega Hoodia.Zovirax­.Retin-A.Synthroid.Pre­vacid.Arimidex­.Lumigan.Nexi­um.100% Pure Okinawan Coral Calcium.Petcam (Metacam) Oral Suspension.Val­trex.Human Growth Hormone.Zyban­.Prednisolone…

Leave a comment

You can use these tags : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>